ZASADY REKRUTACJI W SZKOLE POLICEALNEJ FIZJOTERAPII (ROK SZKOLNY 2017/2018)

I. Terminy składania dokumentów przez kandydatów do klasy pierwszej:

od 04 maja 2017 r. do 18 sierpnia 2017 r.

pobierz kwestionariusz

II. Terminy rekrutacji:

21 sierpnia 2017 r. godz. 9.00 - rozmowa kwalifikacyjna oraz badania okulistyczne i lekarskie potwierdzające przydatność do zawodu dla kandydatów do Szkoły Policealnej Fizjoterapii. Badania okulistyczne i lekarskie dotyczą tylko kandydatów do klasy masażu.

23 sierpnia 2017 r. – ogłoszenie listy przyjętych do  szkoły policealnej.

III.      Planowany limit miejsc wynosi – 20 osób do każdej klasy.

IV.      Do kwestionariusza  należy dołączyć:

1. podanie
  2. świadectwo ukończenia szkoły ponadgimnazjalnej,
  3. dwa zdjęcia,
  4. zaświadczenie lekarskie  o braku przeciwwskazań zdrowotnych do   kształcenia w określonym zawodzie lub oświadczenie o  dostarczeniu ww. zaświadczenia lekarskiego po zakwalifikowaniu się kandydata do szkoły. Niedostarczenie ww. zaświadczenia w terminie określonym przez szkołę będzie skutkować skreśleniem kandydata z listy uczniów przyjętych (na druku skierowania otrzymanym ze szkoły),
  5. orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego, wydane przez zespół orzekający działający w publicznej poradni psychologiczno-pedagogicznej, w tym publicznej poradni specjalistycznej w przypadku kandydatów niepełnosprawnych (jeśli jest)

Oficjalny dokument w PDF