ZASADY REKRUTACJI W SZKOLE POLICEALNEJ FIZJOTERAPII (ROK SZKOLNY 2018/2019)

I. Terminy składania dokumentów przez kandydatów do klasy pierwszej:

od 04 maja 2017 r. do 17 sierpnia 2018 r.

pobierz kwestionariusz

II. Terminy rekrutacji:

21 sierpnia 2018 r. godz. 9.00 - rozmowa kwalifikacyjna oraz badania okulistyczne i lekarskie potwierdzające przydatność do zawodu dla kandydatów do Szkoły Policealnej Fizjoterapii. Badania okulistyczne i lekarskie dotyczą tylko kandydatów do klasy masażu.

24 sierpnia 2018 r. – ogłoszenie listy przyjętych do szkoły policealnej.

III.      Planowany limit miejsc wynosi – 20 osób do każdej ze szkół.

IV.      Do kwestionariusza  należy dołączyć:

1. wniosek
  2. świadectwo ukończenia szkoły ponadgimnazjalnej,
  3. dwa zdjęcia,
  4. zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do kształcenia w określonym zawodzie lub oświadczenie o dostarczeniu ww. zaświadczenia lekarskiego po zakwalifikowaniu się kandydata do szkoły. Niedostarczenie ww. zaświadczenia w terminie określonym przez szkołę będzie skutkować skreśleniem kandydata z listy uczniów przyjętych,
  5. orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego, wydane przez zespół orzekający działający w publicznej poradni psychologiczno-pedagogicznej, w tym publicznej poradni specjalistycznej w przypadku kandydatów niepełnosprawnych (jeśli jest)

Dokumenty do przyjęcia

Oficjalny dokument w PDF (skan)